Author Topic: Vand Bosch GSR 14,4 VE-2 Professional utilizat si smartphone HTC One M8 nou  (Read 521 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mqwerty

• Moderator
  • Hero Member
  • Zaragoza de Aragon
    • Zaragoza de Aragon
Bosch GSR 14,4 VE-2 Professional - masina gaurit, bormasina, filetanta

Puternica (72Nm), robusta si rezistenta! A fost intretinuta, nu este "omarata". Este o scula care nu te face de ras si pe care te poti baza.
 In perfecta stare de functionare, fara niciun defect. Tocmai i-am pus si perii de carbon noi, originale Bosch. Pe cele vechi, care nu necesitau schimbate, le gasiti in valiza.
 Este fabricata in Elvetia. Pentru cine nu stie, acolo fabrica Bosch sculele profesionale "adevarate".
 Acumulatorii de 14,4 V si 3 Ah (cei originali erau de 2,6 Ah) sunt aproape noi, cumparati de pe eBay.de, si tin destul de mult.
 Pachetul contine:
 - masina de gaurit Bosch GSR 14,4 VE-2 Professional
 - 2 acumulatori Mtec de 14,4 V si 3 Ah (doar ei reprezinta mai mult de jumatate din pretul pachetului !)
 - incarcator Bosch
 - maner suplimentar Bosch
 - valiza pentru depozitare si transport
 - adaptor cu clesti si cablu de 3 m, pentru conectarea la un acumulator de 12 V (de exemplu la bateria masinii).
O vand pentru ca mi-am luat ceva si mai puternic.

Pret 410 lei
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HTC One M8, nou, nefolosit.

Gunmetal Gray, procesor QUAD-Core 2,3GHz, 16GB memorie interna, 2 GB RAM.
 Liber de retea, nu este codat. Provenienta - Germania.
 Este original, se poate verifica dupa IMEI.
 Specificatii complete gasiti aici: https://www.gsmarena.com/htc_one_(m8)-6074.php
 Pachetul contine telefon, incarcator, cablu de date (sigilat), casti (sigilate), cheita pentru SIM si pentru card memorie.
 Bonus - folie din sticla securizata pe ecran.
 Ca aspect, constructie si functionalitate inca este un super-telefon.

Pret 610 lei

Pentru eventuale discutii va rog sa folositi telefonul sau mesageria.
Marius, 0722805609